FILTRY WARSZAWSKIE

Projekt budowlany i wykonawczy branży sanitarnej dla budynku Filtrów, dla budynku Dyspozytorni, dla budynku koagulacji w ramach zadania “Modernizacja technologii w Zakładzie Wodociągu Centralnego etap II – II ciąg technologiczny” realizowany w ramach Projektu „Zaopatrzenie w wodę i oczyszczanie ścieków w Warszawie – IV Faza”

 

Zakres prac:

  • Instalacja wod-kan,
  • Instalacja grzewcza wraz z podwęzłami cieplnymi,
  • Instalacja wentylacji mechanicznej bytowej i technologiczne.

 

Projekt budowlany i wykonawczy dla budynku pompowni 2 stopnia w branży sanitarnej tj. instalacji wentylacji i klimatyzacji, co oraz wod-kan, projekt wykonawczy branży sanitarnej tj. instalacji wentylacji i klimatyzacji, co oraz wod-kan dla budynku Wapna, projekt budowlany i wykonawczy drenaży przy budynkach Pompowni II, Koagulacji oraz Wapna, dla inwestycji: “Modernizacja technologii w Zakładzie Wodociągu Centralnego etap II – II ciąg technologiczny. realizowany w ramach Projektu „Zaopatrzenie w wodę i oczyszczanie ścieków w Warszawie – IV Faza”.

STATUS: ZREALIZOWANY

 

CEDET
Warszawa

Projekt przetargowy Przebudowy i rozbudowy z przeznaczeniem na funkcję handlowo-usługowo-biurową dla Domu Towarowego „SMYK”.

Wedel
Warszawa

Projekt budowlany zamierzenia budowlanego polegającego na budowie Magazynu Wysokiego Składowania oraz przebudowie terenu przyległego.